22 247 27 57
 

Misja

Traveloppa to nie kolejne biuro podróży, gdzie wykupisz nudną wycieczkę all inclusive, podczas której nawet nie wyjdziesz poza teren hotelu. Choć znajdziesz tutaj zorganizowane wyjazdy przygotowane przez doświadczonych organizatorów turystycznych, Twój wypoczynek z pewnością nie będzie taki jak zwykle. 

Chcemy pokazać Ci, że podróżowanie według własnego kalendarza i stworzonych przez siebie wytycznych jest ciekawsze, niż planowanie urlopu pod terminarz biur turystycznych. Obudzimy w Tobie ciekawość świata i pomożemy odnaleźć niespożyte pokłady energii, wystarczające do przejścia najdłuższych szlaków. Pokażemy Ci gdzie warto zajrzeć, co ze sobą wziąć i na co zwracać szczególną uwagę. Zapewnimy Ci niesamowite wakacje w najpiękniejszych zakątkach świata, których na tradycyjnej wycieczce z biurem podróży nie miałbyś szans odwiedzić.

Naszą ideę określa jedno proste sformułowanie: Smart Travelling, czyli podróżowanie bezpieczne, ale z pomysłem. Indywidualny plan zwiedzania, skupienie się na atrakcjach najważniejszych dla Ciebie, a nie runda po podróżniczych "must see" według przewodnika czy własne tempo, którego nikt nie ma prawa Ci narzucić - to wytyczne którymi się kierujemy. Z nami nauczysz się czerpać radość z każdego, najkrótszego nawet wyjazdu, wypoczywać nawet jeśli Twoje nogi niosą Cię przez długie kilometry, a przede wszystkim podróżować tak, jak sobie wymarzyłeś. Dzięki Traveloppa podróżowanie nabierze nowego wymiaru.
Przejdź: Na górę