22 247 27 57
 
REZERWACJA NA PORTALU TRAVELOPPA.COM

Za pośrednictwem portalu Traveloppa.com możliwe jest dowolne łączenie wybranych usług w pakiety w ramach jednej wyszukiwarki. Nie ma konieczności wyszukiwania poszczególnych usług na oddzielnych stronach.

Etap pierwszy:
Użytkownik określa kryteria wyszukiwania takie jak miejsce i datę wylotu, destynację, ilość osób oraz opcjonalnie dodatkowe informacje takie jak minimalny standard hotelu czy udogodnienia. Na tej podstawie system wyszukuje konkretną ofertę, która odpowiada założeniom Użytkownika.

Etap drugi:
Na tym etapie Użytkownik może zdecydować się na przedstawioną ofertę lub wyszukać loty oraz hotele alternatywne.

Etap trzeci:
Po dokonaniu ostatecznej decyzji Użytkownik przechodzi do wypełnienia formularza rezerwacji. Konieczne jest wprowadzenie danych osobowych zgodnych z dokumentem tożsamości, na podstawie którego odbędzie się podróż. Na tym etapie możliwe jest opcjonalne wybranie transferu oraz odpowiedniego ubezpieczenia. Po wybraniu składników dodatkowych cena pakietu zostaje zaktualizowana.

Etap czwarty:
Po zaakceptowaniu warunków oraz regulaminu serwisu na stronie wyświetla się informacja na temat zarezerwowanych usług. Użytkownik otrzymuje również potwierdzenie wraz z danymi do płatności na podany adres email.

Etap piąty:
Po dokonaniu płatności Użytkownik otrzymuje na podany adres email komplet dokumentów potwierdzających zamówione usługi.
 
Przejdź: Na górę