22 247 27 57
 

O nas

Jeżeli jesteś typem osoby, która chce samodzielnie decydować gdzie, kiedy i na jak długo wyjechać oraz kochasz przygodę – wierzymy, żeTraveloppa.com jest dla Ciebie. Hotele, samoloty, transfery, lokalne wyprawy na całym świecie - kiedy chcesz i na jak długo chcesz. Ty decydujesz.

Wierzymy, że prawdziwa podróż może wyglądać inaczej niż typowe 7 czy 14 dni z touroperatorem. Wierzymy, że mając dostęp do odpowiednich informacji i narzędzi, każdy może zorganizować sobie wakacje czy urlop samemu w najdalszych zakątkach świata. Wierzymy, że przygoda zaczyna się właśnie teraz.  Wierzymy, że milej być gościem lokalnego hotelarza, niż bezimiennym klientem wielkiego touroperatora.  Podróżniku!, oddajemy w Twoje ręce platformę turystyczną, nad którą pracowaliśmy dwa lata, włożyliśmy w nią cały nasz zapał, wieloletnie doświadczenie turystyczne i nowoczesną technologię. Będziemy dalej ją rozwijać i rozszerzać możliwość samodzielnego podróżowania na cały świat, do wszystkich planowanych przez nas kierunków i zakątków świata.  Naszą misją jest ułatwianie i promowanie niezależnego  podróżowania (backpackers).

W dniu 17 września 2015 roku uzyskaliśmy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1671.  Zakładki z zaświadczeniem oraz gwarancją ubezpieczeniową zamieszone są na stronie www.traveloppa.com.
Przejdź: Na górę