22 247 27 57

MGallery Cerretani Firenze

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 9588

MGallery Cerretani Firenze w Florence posiada 83 pokoi na 4 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, lobby i klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, niemiecku, hiszpańsku, arabsku, angielsku i włosku. Odległość od hotelu: lotnisko Amerigo Vespucci Florence (8 km) i dworzec kolejowy (600 m). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta. Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, concierge, pokojówki, serwis pokojowy, pralnię i usługi prasowania. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.