22 247 27 57

Basilica Complex

Cypr | Pafos | Pafos

ID hotelu: 9585

Witamy Basilica Complex w Paphos. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paphos (2 km). Pozostałe miasta: Limassol (55 km), Polis (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i lobby. Personel mówi po rosyjsku, angielsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, samochodów i rowerów. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Roman Mosaics (500 m), lotnisko PFO (20 km), Baths Of Aphrodite (50 km), dyskoteka (300 m), Paphos Harbour (500 m), Tombs Of The Kings (1 km) i lotnisko LCA (140 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, centrum miasta, sklepy, bary/restauracje, przystanek autobusowy i postój taksówek.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy i kantor. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 9 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.