22 247 27 57

De La Ville Hotel

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 6119

Witamy De La Ville Hotel w Florence. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, winda i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku i francusku. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, sklepy, przystanek autobusowy, postój taksówek, dworzec kolejowy, centrum miasta, bary/restauracje, informacja turystyczna, placówka medyczna i dyskoteka. Odległość od hotelu: lotnisko FLR (5 km). Hotel posiada parking i garaż dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pralnię, opiekę medyczną, sejfy, serwis pokojowy, usługi prasowania i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 25 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club, American Express, karta Eurocard/MasterCard i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.