22 247 27 57

Giada

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 6113

Witamy Giada w Rome. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i hiszpańsku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dworzec kolejowy (500 m), lotnisko FCO (40 km), dyskoteka (2 m), Colosseo (2 km), Città Del Vaticano (7 km) i Stazione Termini (100 m). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, sklepy, supermarket, informacja turystyczna i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia i sejfy. Dostęp do Internetu w sali internetowej.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, Diners Club, karta Visa, JCB, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.