22 247 27 57

Elias Beach Hotel

Cypr | Limassol | Limassol

ID hotelu: 5215

Witamy Elias Beach Hotel w Limassol. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, salę konferencyjną, lobby, winda, recepcję, mini market, klimatyzację, salon i salon fryzjerski. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i motocykl. Do dyspozycji są 3 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (7 km), jazda konna (5 km), teatr (7 km), lotnisko LCA (56 km), Amathus Ruins (1 km) i lotnisko PFO (70 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, bary/restauracje i supermarket. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów. Elias Beach Hotel zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną atmosferą, romantyczną lokalizacją i widokami i romantycznymi kolacjami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, opiekę medyczną, usługi prasowania, usługę budzenia, sejfy, concierge, pokojówki i kantor. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych, bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik, usługi opiekunki, przedszkole, zajęcia animacyjne dla dzieci i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering, dostęp do Internetu i sekretariat. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Elias Beach Hotel posiada łaźnię turecką, łaźnię parową, jacuzzi, pokój do relaksu, spa, saunę i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik, siatkówka plażowa, tenis, koszykówka i fitness. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych, bilard, rzutki, minigolfa, strzelanie z łuku i tenis stołowy. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 5 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.