22 247 27 57

Faros Hotel

Cypr | Larnaka | Ayia Napa

ID hotelu: 5084

Faros Hotel w Ayia Napa posiada 130 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 250 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paralimni (10 km). Pozostałe miasta: Nicosia (85 km), Larnaca (45 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, recepcję, salę konferencyjną, lobby i klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, francusku i rosyjsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, samochód i motocykl. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: Waterworld Waterpark (5 km), lotnisko PFO (170 km), lotnisko LCA (45 km) i Monastery (500 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, postój taksówek, bary/restauracje i sklepy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi opiekunki, usługi prasowania, pokojówki, usługę budzenia, pralnię, opiekę medyczną, system kontroli wchodzenia, kantor i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, bilard, rzutki i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne, łaźnię turecką i saunę. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.