22 247 27 57

Athena Royal Beach

Cypr | Pafos | Pafos

ID hotelu: 5082

Witamy Athena Royal Beach w Paphos. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paphos (2 km). Pozostałe miasta: Nicosia (140 km), Limassol (60 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, klimatyzację, sklepy, salon, lobby, recepcję, winda, salę konferencyjną i mini market. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, rosyjsku i angielsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów, motocykli i rowerów. Do dyspozycji są 3 baseny ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, bary/restauracje, placówka medyczna, dyskoteka, supermarket, przystanek autobusowy, postój taksówek i centrum miasta. Odległość od hotelu: jazda konna (1 km), Mosaics (2 km), teatr (4 km), lotnisko LCA (140 km), lotnisko PFO (15 km) i Paphos Harbour (2 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pokojówki, usługę budzenia, kantor, usługi prasowania, sejfy i pralnię. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 4 restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje grę boccia, rzutki, bilard, minigolfa i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik i fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje jacuzzi, pokój do relaksu, słoneczny taras, spa, łaźnię turecką, saunę, łaźnię parową, masaże wodne i thalasso. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.