22 247 27 57

Palm Beach Hotel & Bungalows

Cypr | Larnaka | Larnaca Bay

ID hotelu: 5056

Palm Beach Hotel & Bungalows w Larnaca Bay posiada 228 pokoi na 4 piętrach. Miasta położone najbliżej hotelu to Ayia Napa (30 km) i Larnaca (7 km). Pozostałe miasta: Nicosia (45 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, salę konferencyjną, kiosk, winda, salon, lobby, recepcję, klimatyzację, sklepy i salon fryzjerski. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku i rosyjsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, samochodów i rowerów. Hotel posiada basen oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (150 m), teatr (7 km), dyskoteka (7 km), lotnisko LCA (13 km), Bowling (1500 m), lotnisko PFO (145 km), Nicoisa (75), Ancient Kition (6 km) i Museums (6 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, serwis pokojowy, usługę budzenia, usługi opiekunki, pralnię, concierge, kantor, usługi prasowania i sejfy. Dostęp do Internetu w sali internetowej, bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 4 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Palm Beach Hotel & Bungalows posiada łaźnię turecką, solarium, słoneczny taras, masaże wodne i saunę. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje badminton, tenis stołowy, program zajęć animacyjnych i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, tenis, siatkówka plażowa i aerobik. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express, EC i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.