22 247 27 57

Athena Beach

Cypr | Pafos | Pafos

ID hotelu: 4956

Athena Beach znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paphos (2 km). Pozostałe miasta: Limassol (60 km), Nicosia (140 km). Znajduje się w Paphos, Hotel posiada 429 pokoi i został odnowiony w 2011 roku, dostępna jest winda i klimatyzacja. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, mini market, lobby, salon, salon fryzjerski, salę konferencyjną i sklepy. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, motocykli i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 3 baseny ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, sklepy, dyskoteka, postój taksówek, przystanek autobusowy, supermarket i placówka medyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko LCA (140 km), teatr (4 km), jazda konna (1 km), Paphos Harbour (2 km), lotnisko PFO (15 km) i Mosaics (2 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, serwis pokojowy, pokojówki, usługi opiekunki, pralnię, usługi prasowania, kantor i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, usługi tłumaczeniowe, catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : wybór z karty. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 5 restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje rzutki, bilard, tenis stołowy i minigolfa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, aerobik i tenis. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 22 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje spa, saunę, jacuzzi, słoneczny taras, thalasso, łaźnię parową, masaże wodne, pokój do relaksu i łaźnię turecką.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.