22 247 27 57

St. Raphael

Cypr | Limassol | Limassol

ID hotelu: 4942

St. Raphael w Limassol posiada 272 pokoi i został odnowiony w 2011 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Limassol Town Centre (11 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, klimatyzację, mini market, salę konferencyjną, lobby, kiosk, recepcję i winda. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, rosyjsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 3 baseny. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (3 km), informacja turystyczna (5 km), teatr (15 km), sklepy (11 km), lotnisko PFO (70 km), jazda konna (1 m) i lotnisko LCA (55 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, supermarket, postój taksówek i przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, serwis pokojowy, usługi prasowania, usługę budzenia, pokojówki, sejfy, kantor i pralnię. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 6 restauracji.

Sport i Rozrywka:

St. Raphael posiada saunę, łaźnię turecką, masaże wodne i solarium. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, siatkówka plażowa, tenis i piłka nożna. W ramach aktywności hotel oferuje badminton, bilard, rzutki, strzelanie z łuku i tenis stołowy. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 60 km. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne, pływanie na motorówkach i skutery wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.