22 247 27 57

Mediterranean Beach

Cypr | Limassol | Limassol

ID hotelu: 4848

Witamy Mediterranean Beach w Limassol. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Limassol (8 km). Pozostałe miasta: Larnaca (65 km), Nicosia (60 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, salon, winda, klimatyzację, lobby, sklepy, recepcję, salon fryzjerski i kiosk. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, rosyjsku, angielsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 4 baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: teatr (8 km), dyskoteka (2 km), lotnisko LCA (60 km), lotnisko PFO (75 km), Medieval Castle (8 km), sklepy (7 km) i Amathus (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, przystanek autobusowy, postój taksówek i bary/restauracje. Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów. Mediterranean Beach dzięki romantycznym atmosferze i romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, usługę budzenia, serwis pokojowy, concierge, sejfy, usługi opiekunki, pralnię, kantor i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu, sekretariat, catering i usługi tłumaczeniowe. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 5 restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, aerobik i tenis. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 50 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje jacuzzi, łaźnię turecką, spa, saunę, pokój do relaksu, masaże wodne, łaźnię parową i słoneczny taras. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak wakeboard, narciarstwo wodne, skutery wodne i pływanie na motorówkach. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.