22 247 27 57

Cyprus Villages Traditional Houses Kalavassos

Cypr | Larnaka | Kalavasos

ID hotelu: 4732

Cyprus Villages Traditional Houses Kalavassos w Kalavasos posiada 20 pokoi i został odnowiony w 2010 roku. Hotel położony jest 7 km od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Limassol (30 km). Pozostałe miasta: Larnaca (45 km), Lefkosia (55 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, recepcję, klimatyzację i salę konferencyjną. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów i samochodów. Personel mówi po angielsku i niemiecku. Hotel posiada czynny w sezonie basen. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Amathus, Limassol (30 km), lotnisko LCA (45 km), Govenors Beach (7 km), sklepy (30 km) i lotnisko PFO (91 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 18:00.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.