22 247 27 57

Aphrodite Hills Holiday Residences

Cypr | Pafos | Kouklia

ID hotelu: 4666

Aphrodite Hills Holiday Residences znajduje się w odległości 1 km od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paphos (26 km). Pozostałe miasta: Limassol (48 km), Nicosia (138 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, salę konferencyjną, salon, recepcję, salon fryzjerski, lobby, klimatyzację, mini market i kiosk. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Personel mówi po angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i rower. Do dyspozycji są 5 baseny ze słodką wodą i brodzikiem. Odległość od hotelu: jazda konna (5 km), Venus Rock (5 km), dyskoteka (25 km), teatr (16 km), lotnisko PFO (16 km), sklepy (16 km), Paphos Harbour (25 km), lotnisko LCA (126 km), Roman Mosaics Paphos (25 km) i Polis Baths Of Aphrodite (50 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, bary/restauracje, postój taksówek i przystanek autobusowy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi prasowania, usługi opiekunki, system kontroli wchodzenia, sejfy i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci, usługi opiekunki, klub dziecięcy i przedszkole, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : wybór z karty. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 12 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje minigolfa, tenis stołowy, bilard i program zajęć animacyjnych. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, piłka nożna, fitness i aerobik. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 m. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje pokój do relaksu, słoneczny taras, saunę, thalasso, hammam, masaże wodne, jacuzzi, spa, łaźnię turecką i łaźnię parową. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.