22 247 27 57

Sporting Baia

Włochy | Sycylia | Giardini Naxos

ID hotelu: 4502

Witamy Sporting Baia w Giardini Naxos. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Taormina (7 km). Pozostałe miasta: Messina (50 km), Catania (50 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, angielsku, niderlandzku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, samochodów i motocykli. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (3 km), dworzec kolejowy (50 m) i lotnisko CTA (60 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, supermarket i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, sejfy i pralnię. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Sporting Baia posiada spa, solarium, łaźnię turecką, saunę i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.