22 247 27 57

San Vincenzo

Włochy | Sycylia | Letojanni

ID hotelu: 4497

San Vincenzo znajduje się bezpośrednio na plaży żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Taormina (6 km) i Letojanni (10 m). Pozostałe miasta: Catania (55 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Siracusa (100 km), Etna (50 km), Taormina (6 km), dworzec kolejowy (500 m), sklepy (6 km), lotnisko CTA (60 km), dyskoteka (300 m) i informacja turystyczna (6 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, supermarket i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, sejfy, opiekę medyczną i usługę budzenia.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.