22 247 27 57

Palazzo Ferraioli

Włochy | Kampania | Amalfi

ID hotelu: 4479

Palazzo Ferraioli w Amalfi posiada 26 pokoi na 6 piętrach. Plaża piaszczysto-skalistej znajduje się w odległości jedynie 100 m od hotelu, a miasto Amalfi oddalone jest o 500 m. Miasta położone najbliżej hotelu to Ravello (5 km) i Salerno (25 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, hiszpańsku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Odległość od hotelu: Villa Rufolo (5 km), Pompei (45 km), Cattedrale D'Amalfi (800 m), dworzec kolejowy (25 km), dyskoteka (5 km), jazda konna (5 km), lotnisko NAP (70 km) i Grotta Dello Smeraldo (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, sklepy, postój taksówek, supermarket, przystanek autobusowy i placówka medyczna. Hotel posiada garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, sejfy, pralnię, usługi prasowania, serwis pokojowy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Sport i Rozrywka:

Palazzo Ferraioli posiada saunę, łaźnię turecką i masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, American Express i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.