22 247 27 57

Da Peppe

Włochy | Sycylia | Letojanni

ID hotelu: 4475

Da Peppe w Letojanni posiada 46 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Giardini Naxos (3 km) i Taormina (4 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, klimatyzację, recepcję, lobby i winda. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku, niemiecku i rosyjsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, informacja turystyczna, sklepy i bary/restauracje. Odległość od hotelu: lotnisko CTA (60 km), TAORMINA (6 km) i ETNA (50 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługi opiekunki i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.