22 247 27 57

Le Terrazze

Włochy | Sycylia | Letojanni

ID hotelu: 4469

Witamy Le Terrazze w Letojanni. Plaża skalistej znajduje się w odległości jedynie 200 m od hotelu, a miasto Amalfi oddalone jest o 4 km. Miasta położone najbliżej hotelu to Positano (15 km) i Ravello (10 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. Personel mówi po francusku, angielsku, włosku, hiszpańsku i niemiecku. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy i dworzec kolejowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko CTA (50 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.