22 247 27 57

San Michele

Włochy | Kampania | Capri

ID hotelu: 4461

San Michele w Capri posiada 60 pokoi na 3 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Capri (4 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, hiszpańsku, niemiecku, angielsku i francusku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl. Hotel posiada czynny w sezonie basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, sklepy i supermarket. Odległość od hotelu: lotnisko NAP (43 km), Monte Solaro (300 m), Castello Barbarossa (500 m), Villa San Michele (300 m), Hiesa San Michele (700 m) i dyskoteka (3 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, pralnię, usługę budzenia, usługi opiekunki, opiekę medyczną, serwis pokojowy i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: czeki podróżne, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.