22 247 27 57

Continental Mare

Włochy | Kampania | Ischia

ID hotelu: 4458

Continental Mare w Ischia posiada 63 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży skalistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Naples (25 km) i Ischia Porto (800 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, niemiecku, angielsku, francusku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, rowerów i samochodów. Do dyspozycji są 2 podgrzewany czynny w sezonie baseny. Odległość od hotelu: dyskoteka (800 m), Ischia Castle (3 km), lotnisko NAP (25 km), dworzec kolejowy (25 km), La Mortella Gardens (8 km) i Negombo Gardens (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, informacja turystyczna, sklepy, supermarket i postój taksówek.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, sejfy, usługi opiekunki, opiekę medyczną, usługi prasowania, serwis pokojowy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne, solarium i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, czeki podróżne, American Express, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, JCB, Diners Club i euroczek. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.