22 247 27 57

Saturnia and International

Włochy | Wenecja I Veneto | Wenecja

ID hotelu: 4454

Witamy Saturnia and International w Venezia. Miasta położone najbliżej hotelu to Treviso (30 km) i Padova (30 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. Personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Gugenheim collection (650 m), Rialto Bridge (650 m), St. Mark's Square (150 m), dworzec kolejowy (3 km), Accademia Galleries (500 m) i lotnisko VCE (12 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, supermarket i centrum miasta.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, usługi opiekunki, pralnię, serwis pokojowy, sejfy, usługi prasowania, usługę budzenia i kantor. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 10 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, EC, JCB, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.