22 247 27 57

Gabbiano Azzurro

Włochy | Sardynia | Golfo Aranci

ID hotelu: 4450

Gabbiano Azzurro znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Olbia (18 km), Golfo Aranci (50 m) i Porto Rotondo (10 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, niemiecku, hiszpańsku, angielsku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów i motocykli. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Isola La Maddalena (40 km), Porto Cervo (30 km), dyskoteka (10 km), jazda konna (15 km), dworzec kolejowy (2 km), sklepy (15 km), Capo Figari (3 km), Porto Rotondo (10 km) i lotnisko OLB (19 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, informacja turystyczna, supermarket i postój taksówek.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi opiekunki, usługę budzenia, sejfy, pralnię, kantor i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, styl amerykański, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, EC, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Sport i Rozrywka:

Gabbiano Azzurro posiada masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 30 km.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.