22 247 27 57

Genova

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4442

Witamy Genova w Rome. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Tivoli (25 km). Pozostałe miasta: Orvieto (130 km), Firenze (285 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, włosku, francusku, niemiecku i angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, postój taksówek, sklepy i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (3 km), jazda konna (10 km) i lotnisko FCO (25 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, opiekę medyczną, pralnię, usługi prasowania, serwis pokojowy, sejfy, usługę budzenia i kantor. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Genova posiada solarium. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, JCB, karta Eurocard/MasterCard, czeki podróżne, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.