22 247 27 57

Flamingo

Włochy | Sardynia | S.margherita Di Pula

ID hotelu: 4434

Witamy Flamingo w S.Margherita di Pula. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku, francusku, hiszpańsku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, samochodów i rowerów. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (40 km), dyskoteka (4 km), sklepy (4 km), lotnisko CAG (40 km), informacja turystyczna (4 km) i supermarket (4 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, serwis pokojowy, sejfy, usługi prasowania i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka plażowa, aerobik, fitness i tenis. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne, saunę i łaźnię turecką.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: euroczek, Diners Club, American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.