22 247 27 57

De La Minerve

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4432

De La Minerve w Rome posiada 135 pokoi na 6 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Vaticano (3 km). Pozostałe miasta: Tivoli (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, niderlandzku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, motocykl i samochód. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, placówka medyczna i postój taksówek. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (4 km), Piazza Navona (250 m), Pantheon (50 m), Piazza Venezia (500 m), lotnisko CIA (21 km) i Fontana Di Trevi (700 m).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, kantor, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Visa, EC, karta Eurocard/MasterCard i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.