22 247 27 57

Commodore

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4420

Witamy Commodore w Rome. Personel mówi po francusku, włosku, niemiecku, hiszpańsku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower, motocykl i samochód. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, informacja turystyczna, supermarket i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: COLISEUM (1 km), SPANISH STEPS (3 km) i lotnisko FCO (35 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, kantor, pralnię, usługi opiekunki, sejfy i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 35 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.