22 247 27 57

Caravel

Włochy | Kampania | Sorrento

ID hotelu: 4417

Witamy Caravel w Sorrento. Miasta położone najbliżej hotelu to Positano (18 km) i Sorrento (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Personel mówi po francusku, hiszpańsku, angielsku, niemiecku i włosku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, przystanek autobusowy i dworzec kolejowy. Odległość od hotelu: lotnisko NAP (50 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, serwis pokojowy, opiekę medyczną, sejfy, usługę budzenia i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Caravel posiada masaże wodne. W ramach aktywności hotel oferuje bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.