22 247 27 57

Colonna Palace

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4411

Witamy Colonna Palace w Rome. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, hiszpańsku, francusku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, dworzec kolejowy, placówka medyczna, dyskoteka, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko FCO (28 km) i jazda konna (10 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, kantor, usługę budzenia, usługi prasowania, opiekę medyczną, sejfy, pralnię i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, JCB, Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.