22 247 27 57

Faro Hotel

Włochy | Kampania | Sorrento

ID hotelu: 4404

Witamy Faro Hotel w Sorrento. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, rower i motocykl. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, placówka medyczna, przystanek autobusowy i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko NAP (50 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, American Express, Diners Club i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.