22 247 27 57

Club Hotel Baja Sardinia

Włochy | Sardynia | Arzachena

ID hotelu: 4399

Club Hotel Baja Sardinia znajduje się w odległości 250 m od plaży żwirowo-skalista. Miasta położone najbliżej hotelu to Olbia (30 km) i Arzachena (14 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, rosyjsku, niemiecku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, samochodów i rowerów. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, dworzec kolejowy, informacja turystyczna, supermarket, przystanek autobusowy, sklepy i dyskoteka. Odległość od hotelu: jazda konna (15 km) i lotnisko OLB (34 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, pralnię, usługi prasowania, sejfy, usługę budzenia i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Club Hotel Baja Sardinia posiada słoneczny taras. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 20 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Visa, EC, karta Eurocard/MasterCard i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.