22 247 27 57

Athenee Palace Fiesta Hotel

Włochy | Sycylia | Cefalu

ID hotelu: 4398

Athenee Palace Fiesta Hotel w Cefalù posiada 273 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 200 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Cefalu (15 km) i Campofelice (4 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, mini market, winda, sklepy, klimatyzację i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku, hiszpańsku, francusku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (5 km) i lotnisko PMO (80 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, sejfy, serwis pokojowy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje rzutki i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka, fitness, siatkówka plażowa i tenis. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 4 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.