22 247 27 57

Baia di Ulisse

Włochy | Sycylia | Agrigento

ID hotelu: 4394

Witamy Baia di Ulisse w Agrigento. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Agrigento (8 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, klimatyzację, recepcję i sklepy. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, hiszpańsku, włosku, angielsku i francusku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen oraz oddzielny brodzik. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko PMO (166 km) i dworzec kolejowy (8 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, serwis pokojowy i pralnię. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

Baia di Ulisse posiada saunę. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 55 km.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.