22 247 27 57

Delle Nazioni

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4391

Delle Nazioni w Rome posiada 79 pokoi na 5 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Odległość od hotelu: City Center (10 m), dworzec kolejowy (2 km) i lotnisko FCO (35 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket i przystanek autobusowy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługę budzenia, usługi opiekunki, pralnię, opiekę medyczną, usługi prasowania, serwis pokojowy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: euroczek, American Express, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, Diners Club, czeki podróżne, JCB i EC. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.