22 247 27 57

Roma

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 4388

Witamy Roma w Florence. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i francusku. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, sklepy, przystanek autobusowy, postój taksówek, dworzec kolejowy, dyskoteka, supermarket i informacja turystyczna. Odległość od hotelu: Pontevecchio (700 m), lotnisko FLR (5 km), jazda konna (1 km), Piazza Duomo (500 m), Piazza Signoria (600 m) i Chiesa Santa Maria Novella (50 m).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, sejfy, usługi prasowania, serwis pokojowy, opiekę medyczną, pralnię i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, JCB, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.