22 247 27 57

Machiavelli Palace

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 4377

Witamy Machiavelli Palace w Florence. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. Personel mówi po hiszpańsku, niemiecku, włosku, angielsku i francusku. Odległość od hotelu: Santa Maria Novella (300 m), Duomo (600 m), jazda konna (3 km), dworzec kolejowy (300 m), lotnisko FLR (4 km) i Uffizzi (1 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, sklepy, postój taksówek, placówka medyczna i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi prasowania, kantor, pralnię, opiekę medyczną, usługi opiekunki i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 3 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.