22 247 27 57

Del Gianicolo Grand Hotel

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4376

Witamy Del Gianicolo Grand Hotel w Rome. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, motocykli i samochodów. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Odległość od hotelu: Piazza Navona (2 km), dyskoteka (2 km), dworzec kolejowy (7 km), Colosseo (4 km), Vaticano (2 km), Piazza Di Spagna (3 km) i lotnisko FCO (25 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, przystanek autobusowy, supermarket i sklepy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi opiekunki, sejfy, pralnię, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.