22 247 27 57

Alberi del Paradiso

Włochy | Sycylia | Cefalu

ID hotelu: 4373

Witamy Alberi del Paradiso w Cefalù. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Cefalù (2 km). Pozostałe miasta: Messina (190 km), Palermo (70 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, hiszpańsku, włosku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów i rowerów. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzik. Odległość od hotelu: dyskoteka (3 km), dworzec kolejowy (3 km), jazda konna (15 km), sklepy (30 km), lotnisko PMO (90 km) i Centro Storico (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna i supermarket.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania, usługi opiekunki, sejfy i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Alberi del Paradiso posiada masaże wodne, spa i hammam.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, EC i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.