22 247 27 57

Tempio di Pallade

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4361

Tempio di Pallade w Rome w 3 budynkach, posiada 53 pokoi i na 3 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, klimatyzację, winda, recepcję i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, włosku, angielsku i hiszpańsku. W pobliżu hotelu znajdują się teatr, przystanek autobusowy, kino, informacja turystyczna, linia metra, centrum miasta, bary/restauracje, postój taksówek, supermarket, dyskoteka i placówka medyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Colosseum (2 km), Chiesa Di San Giovanni (2 km), lotnisko FCO (30 km), lotnisko CIA (20 km), Chiesa Santa Mama Maggiore (2 km), Chiesa Santa Crole In Gerusalemme (1 km) i sklepy (3 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, serwis pokojowy i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.