22 247 27 57

Anglo Americano

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4355

Anglo Americano w Rome posiada 114 pokoi na 7 piętrach. Miasta położone najbliżej hotelu to Vaticano (4 km) i Tivoli (29 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję i winda. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, rowerów i samochodów. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dworzec kolejowy (1 km), Pantheon (1 km), Piazza Di Spagna (300 m), lotnisko FCO (45 km), Piazza Navona (2 km) i Fontana Di Trevi (450 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, supermarket i informacja turystyczna. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, pralnię, sejfy i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet, styl amerykański.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.