22 247 27 57

Castello

Włochy | Sardynia | Budoni

ID hotelu: 4344

Witamy Castello w Budoni. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 100 m od hotelu, a miasto Budoni oddalone jest o 2 km. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to San Teodoro (3 km). Personel mówi po angielsku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Hotel posiada basen ze słodką wodą i brodzik. Odległość od hotelu: lotnisko OLB (28 km), jazda konna (2 km) i dyskoteka (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, supermarket, informacja turystyczna i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy i usługi opiekunki.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.