22 247 27 57

Miramare Sea Resort & Spa

Włochy | Kampania | Ischia - Sant Angelo

ID hotelu: 4328

Witamy Miramare Sea Resort & Spa w Ischia - Sant Angelo. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. Personel mówi po francusku, niemiecku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, rower i motocykl. Do dyspozycji jest podgrzewany czynny w sezonie basen ze słoną wodą. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko NAP (33 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, usługi opiekunki, pralnię, opiekę medyczną, serwis pokojowy i usługę budzenia.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Miramare Sea Resort & Spa posiada łaźnię parową, thalasso, spa, saunę, masaże wodne, pokój do relaksu, jacuzzi, słoneczny taras i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis. W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.