22 247 27 57

Boscolo Hotel Bellini

Włochy | Wenecja I Veneto | Wenecja

ID hotelu: 4320

Witamy Boscolo Hotel Bellini w Venezia. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku, angielsku, hiszpańsku i francusku. W pobliżu hotelu znajdują się dworzec kolejowy, postój taksówek, supermarket, przystanek autobusowy i placówka medyczna. Odległość od hotelu: lotnisko VCE (16 km), Isola Di Burano (25 km), Ponte Di Rialto (1 km), Isola Di Murano (10 km) i Piazza San Marco (3 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, pralnię, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, bufet. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 20 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, EC, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, American Express i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.