22 247 27 57

Stelle Marine

Włochy | Sardynia | Cannigione

ID hotelu: 4294

Witamy Stelle Marine w Cannigione. Miasta położone najbliżej hotelu to Arzachena (8 km) i Cannigione (3 km). Pozostałe miasta: Olbia (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Dzieci mają własny program animacji. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, rowerów i samochodów. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, sklepy i dworzec kolejowy. Odległość od hotelu: dyskoteka (5 km), lotnisko OLB (32 km), informacja turystyczna (3 km), Museum Paleontological And Mineralogical (8 km), Aquadream (9 km), La Maddalena Arhipelago (8 km) i jazda konna (4 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, opiekę medyczną, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 18 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje solarium, masaże wodne i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.