22 247 27 57

Villaggio Agrumeto

Włochy | Kalabria | Ricadi

ID hotelu: 4281

Villaggio Agrumeto znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (11 km), dyskoteka (11 km), lotnisko SUF (70 km), sklepy (105 km) i dworzec kolejowy (3 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, sejfy, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Villaggio Agrumeto posiada solarium. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik, siatkówka i tenis. W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych i tenis stołowy.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.