22 247 27 57

Miami

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4280

Witamy Miami w Rome. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, hiszpańsku, angielsku i francusku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, placówka medyczna, dworzec kolejowy i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: Colosseo (1 km), Vaticano (4 km), Piazza Di Spagna (2 km), lotnisko FCO (50 km) i Fontana Trevi (2 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, kantor, sejfy, serwis pokojowy, pralnię i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu w sali internetowej.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, EC, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.