22 247 27 57

Correra 241

Włochy | Kampania | Neapol

ID hotelu: 4276

Witamy Correra 241 w Napoli. Miasta położone najbliżej hotelu to Pompei (30 km) i Caserta (30 km). Pozostałe miasta: Roma (170 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku, hiszpańsku i francusku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Odległość od hotelu: Piazza San Carlo (2 km), lotnisko NAP (7 km), Museo Archeologico (100 m), dworzec kolejowy (3 km), Centro Storico (200 m) i dyskoteka (200 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket, placówka medyczna i sklepy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi prasowania, opiekę medyczną, usługę budzenia, sejfy i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.