22 247 27 57

Rex

Włochy | Kampania | Neapol

ID hotelu: 4275

Witamy Rex w Napoli. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Caserta (30 km). Pozostałe miasta: Roma (180 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po włosku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, postój taksówek, przystanek autobusowy i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (15 km), informacja turystyczna (4 km), lotnisko NAP (10 km), dworzec kolejowy (3 km), Centro Storico (1 km), Teatro San Carlo (1 km) i Museo Archeologico (3 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy, serwis pokojowy, opiekę medyczną i pralnię. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.